2 wygrane sprawy kredyt frankowy

Aktualności

Dwukrotne zwycięstwo w Sprawach „Frankowych”! 🏆

Tak, dobrze czytasz! Mamy przyjemność ogłosić, że w tym tygodniu udało nam się odnieść zwycięstwo w dwóch sprawach „frankowych”! W świecie prawa każde zwycięstwo ma ogromne znaczenie, ale te dwa przypadki są wyjątkowo bliskie naszym sercom.

Bank BPH S.A. dawniej GE Money Bank S.A.

Pierwsza sprawa dotyczyła zażalenia złożonego przez naszą kancelarię, które doprowadziło do znaczącej zmiany postanowienia Sądu Okręgowego w Gdańsku. W efekcie naszych działań, Sąd Apelacyjny w Gdańsku wstrzymał obowiązek spłaty rat przez naszych Klientów i zakazał Bankowi BPH S.A. wypowiedzenia umowy kredytu oraz przekazywania informacji o braku spłaty do Biura Informacji Kredytowej i innych instytucji. Zażalenie zostało rozpatrzone w rekordowym czasie – niecały miesiąc!

ge money bank

Bank Millennium S.A.

Kolejne zwycięstwo odnieśliśmy 10 października 2023 r. Sąd Okręgowy w Rybniku ustanowił, że umowa o Kredyt Hipoteczny pomiędzy naszymi Klientami a Bankiem Millennium S.A. jest nieważna. Co więcej, pozwana strona została zobowiązana do zapłaty na rzecz naszych Klientów kwoty 152 620,34 zł oraz zwrotu kosztów procesu w wysokości 11 817 zł.

milenium bank

Nadchodzące Batalie

Jesień to czas zmian i nasza kancelaria również jest gotowa na nowe wyzwania. Przed nami kolejne batalie, tym razem przed Sądami Okręgowymi w Warszawie, Rybniku, Sosnowcu i Zielonej Górze. Z determinacją i profesjonalizmem będziemy reprezentować interesy naszych Klientów, dążąc do kolejnych zwycięstw.

Nie ma dla nas większej radości niż ta płynąca z możliwości pomocy naszym Klientom. Dziękujemy za zaufanie, które nam okazujecie, pozwalając reprezentować Wasze interesy. W tych chwilach sukcesu łączymy siły, by świętować razem, ale pamiętajmy też, że za każdym sukcesem stoi ciężka praca, determinacja i nieustępliwość.

Zapraszamy do śledzenia naszego bloga, gdzie na bieżąco będziemy dzielić się z Wami najnowszymi informacjami i sukcesami. Razem tworzymy społeczność, w której prawo jest narzędziem sprawiedliwości!

Może Cię zainteresować:
Kontakt
Tatiana Parma-Mura

Radca Prawny, Prawnik Rybnik

ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 5/C2
44-200 Rybnik