Oferuję m.in. wsparcie przy:

  • Negocjacjach umów
  • Sporządzaniu umów i opinii do nich
  • Odpowiednim zabezpieczeniu zawartego kontraktu
  • Projektowaniu wzorców umownych
  • Uzyskaniu odszkodowania za niedotrzymanie warunków umowy

Umowy

Każdy przedsiębiorca, który kiedykolwiek zawierał jakąś umowę, doskonale zdaje sobie sprawę, że skutki niekorzystnego kontraktu mogą być naprawdę poważne. W kwestii umów, zdecydowanie lepiej zapobiegać niż leczyć.

Swoim Klientom zapewniam profesjonalną pomoc na każdym etapie pracy nad umową – od negocjacji, poprzez bieżącą obsługę aż do zakończenia stosunku prawnego. Dzięki bogatemu doświadczeniu procesowemu, w razie sporów, profesjonalnie reprezentuję Klientów przed sądami wszystkich instancji. Pozostaję do dyspozycji bez względu na rodzaj zawartej umowy oraz etap, na którym znajduje się sprawa.

Przygotowuję umowy związane z szeroko rozumianym prowadzeniem biznesu (umowy sprzedaży, dostawy, umowy o dzieło i inne). Sporządzam także umowy związane z korzystaniem z rzeczy – najmu, dzierżawy itp. Ponadto, oferuję umowy o pośrednictwo handlowe i związane z obrotem wierzytelnościami.

Jeśli wśród wymienionych obok przykładów pomocy prawnej nie znalazła się ta, której potrzebuje Państwa firma, serdecznie zapraszam do kontaktu.

Kontakt

Moje kompetencje

Radca Prawny Śląsk - klient indywidualny

Klient
indywidualny