Działania, które oferuję w ramach ochrony zarządu, to:

  • Analiza ryzyka transakcji prowadzonych przez spółkę
  • Doradztwo w zakresie praw i obowiązków członków zarządu, związanych z odpowiedzialnością osobistą
  • Tworzenie kompleksowej strategii obrony przed potencjalnymi zarzutami
  • Reprezentacja w szeroko rozumianych postępowaniach sądowych związanych z odpowiedzialnością członków zarządu – m.in. za zobowiązania względem spółki, wierzycieli lub za niezgłoszenie w terminie wniosku o upadłość.

Twoja opinia jest dla nas ważna

5/5 - (2 głosy)

Ochrona zarządu

Ochrona prawna wspólników i członków zarządu

Bycie członkiem zarządu spółki to nie tylko prestiż, ale również ogromna odpowiedzialność. Członkowie zarządu spółek powinni mieć świadomość, że w pewnych sytuacjach mogą odpowiadać za zobowiązania spółki swoim majątkiem osobistym.

Wychodząc naprzeciw potrzebom członków zarządu, oferuję doraźne porady oraz stałą obsługę prawną. Dzięki bogatemu doświadczeniu i doskonałemu przygotowaniu merytorycznemu, skutecznie chronię członków zarządu przed odpowiedzialnością osobistą za zobowiązania spółki wobec kontrahentów, jak również za zobowiązania publicznoprawne.

W ramach ochrony członków zarządu, oferuję również wsparcie w prowadzeniu codziennych spraw spółki. Swoim Klientom zapewniam m.in. opiniowanie umów, doradztwo prawne przed podejmowaniem strategicznych decyzji oraz reprezentację w sporach z kontrahentami czy pracownikami.

Z przyjemnością podejmę się poprowadzenia wszystkich Państwa spraw związanych z odpowiedzialnością członków zarządu spółki.

Kontakt
Tatiana Parma-Mura

Radca Prawny, Prawnik Rybnik

ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 5/C2
44-200 Rybnik

Moje kompetencje