Moje kompetencje

Jako doświadczony prawnik, oferuję szeroki zakres kompetencji, aby sprostać Twoim potrzebom prawno-biznesowym. Zajmuję się obsługą zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Obszary zainteresowania kancelarii obejmują m.in. pomoc frankowiczom, mediacje, sprawy rodzinne, prawa pracy, odszkodowania, ochronę zarządu, obsługę spółekumowy.

Rekomendacje

Polecam z całego serca Panią Mecenas. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi udało się unieważnić umowę kredytu we frankach. Doskonała opieka i prowadzenie rozprawy prowadzące do jej szczęśliwego zakończenia.

Joanna S.

Korzystałam z pomocy Pani Mecenas Tatiany dwukrotnie. Zarówno trudna, rodzinna sprawa, oraz szkoda komunikacyjna w której doznałam rozległych obrażeń, zostały poprowadzone od początku do końca z satysfakcjonującym dla mnie efektem. Odszkodowanie w adekwatnej do odniesionych obrażeń , kwocie, udało się uzyskać już w postępowaniu ugodowym - bez konieczności narażania się na kolejny stres i rozprawy sądowe.
Z czystym sumieniem polecam usługi Pani Mecenas Tatiany Parmy, jej znajomość prawa jest imponująca. Kontakt telefoniczny, zawsze kiedy tego potrzebowałam, doradztwo bez nacisków, za to z dużą troską i życzliwością. Polecam!

Sara M.

Kontakt

Tatiana Parma-Mura

Radca Prawny, Prawnik Rybnik

ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 5/C2
44-200 Rybnik