Moje kompetencje

Jako doświadczony prawnik, oferuję szeroki zakres kompetencji, aby sprostać Twoim potrzebom prawno-biznesowym. Zajmuję się obsługą zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Obszary zainteresowania kancelarii obejmują m.in. pomoc frankowiczom, mediacje, sprawy rodzinne, prawa pracy, odszkodowania, ochronę zarządu, obsługę spółek i umowy.

Rekomendacje

Korzystając z usług radcy prawnego, trafiłam na Panią Tatianę Parma-Mura z Rybnika i jestem niezmiernie zadowolony z jej profesjonalizmu. Jej porady prawne były nie tylko precyzyjne, ale także jasne i łatwe do zrozumienia. Szczególnie cenię sobie jej wsparcie w sprawie dotyczącej odszkodowania za błąd medyczny. Pani Tatiana wykazała się nie tylko ogromną wiedzą, ale i empatią, co w tak trudnej dla mnie sprawie było nieocenione. Z całą pewnością polecam jej usługi każdemu, kto szuka rzetelnej pomocy prawnej!

Monika S.

Polecam z całego serca Panią Mecenas. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi udało się unieważnić umowę kredytu we frankach. Doskonała opieka i prowadzenie rozprawy prowadzące do jej szczęśliwego zakończenia.

Joanna S.

Kontakt

Tatiana Parma-Mura

Radca Prawny, Prawnik Rybnik

ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 5/C2
44-200 Rybnik