Tatiana Parma

Prawo od zawsze było moją pasją. Profesjonalne świadczenie usług prawnych jest realizacją moich marzeń zawodowych. W okresie ostatnich 9 lat poprzedzających stworzenie indywidualnej Kancelarii Radcy Prawnego, wiedzę oraz praktyczne umiejętności zdobywałam w najbardziej renomowanych katowickich kancelariach. Wielokrotnie rozwiązywałam skomplikowane spory oraz reprezentowałam Klientów nie tylko przed Sądami powszechnymi ale również przed Sądem Najwyższym. Posiadam doświadczenie również w reprezentacji swoich Klientów przez Sądem Arbitrażowym. Zaowocowało to nabyciem umiejętności szybkiej i kompleksowej analizy problemów prawnych oraz odwagą w podejmowaniu kolejnych wyzwań.

Rozwiązując problemy prawne klientów mojej kancelarii, zawsze szukam pozytywów i robię wszystko, aby znaleźć szansę na zwycięstwo. Wyróżnia mnie indywidualne podejście i pełne zaangażowanie w każdą z prowadzonych przeze mnie spraw. Moim Klientom poświęcam dokładnie tyle czasu, ile wymaga tego sytuacja. Cechuje mnie dokładność, skrupulatność oraz przekonanie, że nie ma spraw beznadziejnych.

Ukończyłam studia prawnicze na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz znaną ze swej surowości aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach. Odbyłam i ukończyłam również szkolenie “Mediacje. Przygotowanie do wykonywania zawodu mediatora” organizowane przez Centrum Szkoleń Prawnych dr. Grzegorz Frączek. W przyszłości planuję rozpocząć studia doktoranckie. Posługuję się językiem angielskim.

Prywatnie jestem pasjonatką koni, zimą snowboardu a od niedawna również motocykli.

Moje kompetencje

Radca Prawny Śląsk - klient indywidualny

Klient
indywidualny

Rekomendacje

Mamy przyjemność potwierdzić, iż współpraca z Kancelarią Mecenas Tatiany Parma przebiega w sposób dla nas satysfakcjonujący, jak również prawnicy Kancelarii charakteryzują się wysokim poziomem wiedzy i umiejętności, przy jednoczesnym pełnym zrozumieniu procesów odszkodowawczych, właściwych dla branży, w której działamy.
Bazując na dotychczasowych doświadczeniach, możemy jednoznacznie rekomendować usługi świadczone przez Kancelarię Radcy Prawnego Tatianę Parma.

Prezes Zarządu LEGALL Odszkodowania Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Podczas dotychczasowej współpracy Kancelaria Mecenas Tatiany Parma zapewniała obsługę prawną jak również sądową w tysiącach spraw odszkodowawczych prowadzonych na terenie Sądów w całej Polsce. Usługi świadczone przez Kancelarię charakteryzuje kompleksowe i bardzo profesjonalne podejście do realizowanych projektów oraz należyta staranności i wysoki poziom merytoryczny. Rzetelność, dociekliwość i skrupulatność oraz duże zaangażowanie na wszystkich etapach prowadzenia sprawy począwszy od analizy dokumentacji aż do realizacji wyroku, w sposób znaczący przyczyniły się do osiągnięcia przez spółkę wymiernych korzyści.

Prezes Zarządu Mura Investment Sp. z o.o. z siedzibą w Rybniku.

Kontakt