Tatiana Parma-Mura

Prawo od zawsze było moją pasją. Profesjonalne świadczenie usług prawnych jest realizacją moich marzeń zawodowych. W okresie ostatnich 9 lat poprzedzających stworzenie indywidualnej Kancelarii Radcy Prawnego, wiedzę oraz praktyczne umiejętności zdobywałam w najbardziej renomowanych katowickich kancelariach. Wielokrotnie rozwiązywałam skomplikowane spory oraz reprezentowałam Klientów nie tylko przed Sądami powszechnymi ale również przed Sądem Najwyższym. Posiadam doświadczenie również w reprezentacji swoich Klientów przez Sądem Arbitrażowym. Zaowocowało to nabyciem umiejętności szybkiej i kompleksowej analizy problemów prawnych oraz odwagą w podejmowaniu kolejnych wyzwań.

Rozwiązując problemy prawne klientów mojej kancelarii, zawsze szukam pozytywów i robię wszystko, aby znaleźć szansę na zwycięstwo. Wyróżnia mnie indywidualne podejście i pełne zaangażowanie w każdą z prowadzonych przeze mnie spraw. Moim Klientom poświęcam dokładnie tyle czasu, ile wymaga tego sytuacja. Cechuje mnie dokładność, skrupulatność oraz przekonanie, że nie ma spraw beznadziejnych.

Ukończyłam studia prawnicze na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz znaną ze swej surowości aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach. Odbyłam i ukończyłam również szkolenie “Mediacje. Przygotowanie do wykonywania zawodu mediatora” organizowane przez Centrum Szkoleń Prawnych dr. Grzegorz Frączek. W przyszłości planuję rozpocząć studia doktoranckie. Posługuję się językiem angielskim.

Prywatnie jestem pasjonatką koni, zimą snowboardu a od niedawna również motocykli.

Moje kompetencje

Rekomendacje

Korzystając z usług radcy prawnego, trafiłam na Panią Tatianę Parma-Mura z Rybnika i jestem niezmiernie zadowolony z jej profesjonalizmu. Jej porady prawne były nie tylko precyzyjne, ale także jasne i łatwe do zrozumienia. Szczególnie cenię sobie jej wsparcie w sprawie dotyczącej odszkodowania za błąd medyczny. Pani Tatiana wykazała się nie tylko ogromną wiedzą, ale i empatią, co w tak trudnej dla mnie sprawie było nieocenione. Z całą pewnością polecam jej usługi każdemu, kto szuka rzetelnej pomocy prawnej!

Monika S.

Polecam z całego serca Panią Mecenas. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi udało się unieważnić umowę kredytu we frankach. Doskonała opieka i prowadzenie rozprawy prowadzące do jej szczęśliwego zakończenia.

Joanna S.

Kontakt

Tatiana Parma-Mura

Radca Prawny, Prawnik Rybnik

ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 5/C2
44-200 Rybnik